• Tłumacz języka migowego
BIP

Powiatowa Akademia Zdrowia

Dla kogo ?

Uczestnikami Powiatowej Akademii Zdrowia są mieszkańcy gmin powiatu będzińskiego oraz innych miast Zagłębia spełniający warunki zapisane w regulaminie.

Docelowo organizatorzy zaangażowali 25 uczestników, którzy wcześniej wyrazili chęć uczestnictwa w działaniu poprzez przekazanie formularza zgłoszeniowego oraz przeszli badania lekarskie, których celem miało być stwierdzenie braku przeciwwskazań do uczestnictwa w ćwiczeniach fitness prowadzonych przez trenerów - profesjonalistów na co dzień zajmujących się fizjoterapią oraz ćwiczeniami ruchowymi.

Forma: Powiatowa Akademia Zdrowia proponuje swoim uczestnikom aktywne zajęcia ruchowe,  które odbywają się dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i czwartek w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Będzinie. Wszyscy uczestnicy podzieleni są na dwie grupy, które rozpoczynają zajęcia o godzinie 16 i 17.

Czas trwania: Powiatowa Akademia Zdrowia działa od marca do maja 2012 r.

Wsparcie: Ćwiczenia to nie wszystko. Członkowie Powiatowej Akademii Zdrowia jak nikt inny mają okazję otrzymać fachową poradę ekspertów, którzy pomogą im zrzucić zbędne kilogramy. Podczas jednego ze spotkań organizowanych w ramach „PAZ” swoimi doświadczeniami w zakresie dietetyki oraz prowadzenia ćwiczeń psychologicznych zwiększających motywację do walki z nadwagą.

 

Adres:

Starostwo Powiatowe

ul. Krasickiego 17

42-500 Będzin, woj. śląskie

Kontakt:

tel.: +48 (32) 368 08 17 lub 368 07 55

fax: +48 (32) 368 08 17

e-mail: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 

do góry