04/04 2023

Zaproszenie na wykład stacjonarny pt. „Syndrom wypalenia zawodowego”

PUP plakat

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie stacjonarne „Syndrom wypalenia zawodowego”, który odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a 17 kwietnia 2023 o godzinie 9:00 i poprowadzone zostanie przez doradcę zawodowego - p. Martę Staroszyńską.

Czujesz zmęczenie i niechęć na myśl o kolejnym dniu w pracy? Chcesz się przebranżowić i zacząć życie zawodowe od nowa? Zapraszamy na nasz wykład!

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 14.04.2023 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.