03/04 2023

Wystawa prac plastycznych w Sali Sesyjnej!

Wystawa prac plastycznych w Sali Sesyjnej

Sala Sesyjna,  zamieniła się dzisiaj w prawdziwą galerię sztuki! A to za sprawą konkursu plastycznego „Ciekawe miejsca krajoznawcze powiatu będzińskiego oczami dziecka”, w którym wzięły udział dzieci z terenu powiatu będzińskiego, wykazując się niezwykłym talentem plastycznym, wrażliwością estetyczną oraz kreatywnością! To wyjątkowe wydarzenie, zostało objęte Honorowym Patronatem Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca, który otrzymał od Prezesa PTTK Oddział Będzin Marka Łebzucha, odznakę -  Zasłużony dla Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego.

- Gratuluję wszystkim laureatom, życząc dalszych sukcesów i nieustannego rozwijania talentów artystycznych! - mówił Starosta Będziński, wręczając uczestnikom konkursu dyplomy oraz nagrody.

Wystawa prac plastycznych w Sali Sesyjnej