19/05 2023

Zaproszenie na wykład stacjonarny pt. „Jak opanować stres poszukując pracy”

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie stacjonarne „Jak opanować stres poszukując pracy”, które odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a 29 maja 2023 o godzinie 9:00 i poprowadzone zostanie przez doradcę zawodowego - p. Martę Staroszyńską.

Masz problem z opanowaniem napięcia? Na naszym szkoleniu dowiesz się jak radzić sobie ze stresem, który może towarzyszyć nam podczas poszukiwania pracy, zapraszamy!

Spotkanie organizowanie jest w ramach Europejskiego Roku Umiejętności. Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 26.05.2023 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.