12/05 2023

Zaproszenie na wykład pt. „Czynniki Sukcesu”

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie „Czynniki Sukcesu - kompetencje do prowadzenia działalności gospodarczej - wiedza, umiejętności, postawa”, który odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a, 18 maja 2023 roku od godziny 9:00 do 12:00 i poprowadzone zostanie przez przedstawiciela Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Serdecznie zapraszamy do udziału szkolnych doradców zawodowych, pedagogów szkolnych, nauczycieli prowadzących zajęcia z przedsiębiorczości i wszystkich zainteresowanych tematyką kompetencji potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 15.05.2023 r. telefonicznie: 509 305 813.

Zaproszenie na wykład pt.Czynniki Sukcesu