22/09 2023

Wycieczka rowerowa uczniów wokół Pogorii!

Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie, wzięli dzisiaj udział w wycieczce rowerowej, którą Honorowym Patronatem objął Starosta Będziński Sebastian Szaleniec. Inicjatywa ta jest świetną propozycją spędzenia wolnego czasu w gronie rówieśników, a także możliwością zwiedzenia wielu atrakcyjnych tras rowerowych i szlaków turystycznych dla rowerzystów na terenie powiatu będzińskiego.

- Mam nadzieję, że podczas dzisiejszej wycieczki młodzi ludzie będą mogli odkryć mnóstwo interesujących miejsc i urokliwych zakątków. Kolarstwo ma pozytywny wpływ na wydolność organizmu, poza tym przynosi wiele ciekawych możliwości treningowych- mówił Starosta Będziński, który spotkał się z młodzieżą, aby wręczyć im zdrowe batoniki energetyczne i życzyć wspaniałego dnia oraz niezapomnianych przygód!

Wycieczka rowerowa uczniów wokół Pogorii!