22/09 2023

Ślubowanie pierwszaków z ZSOiT!

Ślubowanie pierwszaków z ZSOiT

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi, odbyło się dzisiaj uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów, które niewątpliwie wzbudziło wśród młodych ludzi wiele emocji. W tym roku w placówce utworzono aż siedem klas pierwszych- sześć klas uczniów uczęszczających do technikum i jedną klasę uczniów, którzy wybrali naukę w liceum. Podczas oficjalnej części wydarzenia Starostę Będzińskiego Sebastiana Szaleńca reprezentował Radny Rady Powiatu Będzińskiego dr Jerzy Grad. Po zakończeniu uroczystości, młodzież wzięła udział w sportowych rozgrywkach międzyklasowych. W tym wyjątkowym dla wszystkich uczniów klas pierwszych dniu, można było uczestniczyć w kiermaszu książek czy spróbować wypieków przygotowanych przez uczniów. Pierwszoklasiści obiecali godnie reprezentować swoją nową szkołę!

Ślubowanie pierwszaków z ZSOiT