19/12 2023

Wigilia z Seniorami z Klubu Seniora „Relax”

Wigilia z Seniorami z Klubu

Seniorzy z Klubu Seniora „Relax” zaprosili wczorajszego popołudnia Starostę Będzińskiego Sebastiana Szaleńca na Spotkanie Opłatkowe. Okres przedświąteczny to wyjątkowy czas, w którym powinniśmy otworzyć serca na drugiego człowieka. Na naszą szczególną uwagę zasługują przede wszystkim Seniorzy, o których powinniśmy pamiętać każdego dnia, ale w szczególności w Święta Bożego Narodzenia. Ważne, aby wtedy każdy z nich czuł się otoczony troską i opieką, zawsze mając w zasięgu wzroku pomocną dłoń drugiego człowieka. Na świątecznym stole nie zabrakło dzisiaj oczywiście opłatka i tradycyjnych świątecznych potraw, a pełni radości i niesamowitej energii Seniorzy przypomnieli wszystkim najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki! Z Seniorami świętowali również m.in. reprezentująca Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego- Wiceprezydent Miasta Będzina Aneta Witkowska-Złocka, Prezes MKS Będzin Kamil Kowal oraz Probosz Parafii pw. Nawiedzenia NMP w będzinie ks. Zygmunt Skipirzepa.

Wigilia z Seniorami z Klubu Seniora „Relax”