19/12 2023

Spotkanie opłatkowe w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

spotaknie opłatkowe

Dnia 19 grudnia 2023 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyło się spotkanie opłatkowe. Spotkaniu towarzyszyło symboliczne przekazanie kluczyków do nowego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla OSP Łagisza oraz nowego sprzętu dla powiatowej jednostki. Nie zabrakło także wspólnego kolędowania oraz symbolicznego łamania się opłatkiem. W spotkaniu udział wzięli Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Arkadiusz Spera, Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Arkadiusz Krzemiński, Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski, Komendant Powiatowy Policji w Będzinie insp. Arkadiusz Więcek, Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Będzinie ppłk Wojciech Bakalarz,  przedstawiciele OSP Łagisza, emeryci, strażacy oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie, Naczelnik Wydziału Zarządzania Bezpieczeństwem Starostwa Powiatowego w Będzinie Kamil Curyło.

Spotkanie opłatkowe w Komendzie PPSP w Będzinie