19/12 2023

Spotkanie Opłatkowe w Centrum Usług Senioralnych

Już za parę dni, wszyscy zasiądziemy do wigilijnych stołów w swoich rodzinnych domach, dzieląc się opłatkiem i spędzając najpiękniejsze chwile z tymi, których kochamy. Dzisiaj, w Centrum Usług Senioralnych w Będzinie, odbyło się Spotkanie Opłatkowe, podczas którego panowała wspaniała bożonarodzeniowa atmosfera. Tego dnia nikt nie był sam. Seniorzy wspólnie śpiewali kolędy, składali sobie życzenia, rozmawiali, zawierając zupełnie nowe przyjaźnie, a na ich twarzach gościła radość i wdzięczność.

W przedświątecznym spotkaniu wzięli udział: w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca- Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego Aldona Kopczyńska, w imieniu Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego- Wiceprezydent Miasta Będzina Anna Drzewiecka,  Dyrektor MOPS w Będzinie Patrycja Gruca-Hołota, Kierownik CUS w Będzinie Katarzyna Sosnowska oraz Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Działalność Gospodarczej Urzędu Miasta w Będzinie Agata Wyderka-Pietrzyk.

Spotkanie Opłatkowe w Centrum Usług Senioralnych