25/03 2024

Wielkanocne Rodzinna Gra Terenowa za nami!

Wielkanocna Rodzinna Gra Terenowa za nami

Mimo, że pogoda w żaden sposób nie zwiastowała zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, a pyszne, czekoladowe jajka ukryte w lesie na terenie Grodźca oprószył śnieg, kilkadziesiąt rodzin z terenu powiatu będzińskiego, wzięło udział w Wielkanocnej Rodzinnej Grze Terenowej, która odbyła się w 24 marca, w niedzielne przedpołudnie. Do wygrania były nie tylko wspomniane wielkanocne łakocie, ale również paczki wypełnione wspaniałymi nagrodami! Zadaniem każdej z drużyn było zdobycie czekoladowych pisanek ukrytych w dziesięciu różnych punktach, które znajdowały się na terenie wspomnianego lasku i zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia w każdym z wyznaczonych miejsc. Dla ułatwienia zadania, na które każda z drużyn miała dokładnie dziewięćdziesiąt minut, do rąk kapitanów  trafiły mapy z zaznaczonymi punktami. Wszyscy, którzy ukończyli zadanie, niezależnie od wyniku- otrzymali nagrody i świąteczne medale, które zdeterminowanym, pełnym waleczności i uporu uczestnikom wręczał po odbytej grze terenowej- Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Halina Mentel oraz Radni Rady Powiatu Będzińskiego: Marian Kozieł i Przemysław Krasoń. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za obecność i wspaniałą zabawę!

Wielkanocna Rodzinna Gra Terenowa za nam