23/06 2022

Uroczyste podsumowanie roku szkolnego w PMDK

Uroczyste podsumowanie roku w PMDK

Dzisiaj z okazji zbliżających się wielkimi krokami wakacji, w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca - Etatowy Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Adam Szydłowski wziął udział w uroczystym podsumowaniu roku szkolnego, które odbyło się w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Będzinie. Wydarzenie było doskonałą okazją do złożenia gratulacji i wręczenia przez Etatowego Członka Zarządu dyplomów oraz nagród 30 laureatom konkursów wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych.

Wszyscy nagrodzeni są wychowankami Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i mogą poszczycić się licznymi osiągnięciami w rozmaitych dziedzinach artystycznych. Następnie odbył się koncert muzyczny zespołu, którego wokalistka uczęszcza na zajęcia wokalne do Studia Piosenki w PMDK. Zaproszeni goście uczestniczyli również w spektaklu teatralnym, który przygotowała młodzież należąca do jednej z grup teatralnych działających w placówce.