• Tłumacz języka migowego
BIP
24/06 2022
#Aktualności

Zakończenie roku szkolnego, a już za chwilę upragnione wakacje!

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego jest symbolicznym momentem rozpoczęcia wakacji. Jest to również czas podsumowań, podziękowań, gratulacji, a także wielu wzruszeń. Ostatni dzień szkoły jest momentem wyczekiwanym zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, którzy po roku ciężkiej pracy czekają na zasłużony odpoczynek. W dniu 24 czerwca Starosta Będziński Sebastian Szaleniec uczestniczył w zakończeniu roku szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie, gdzie złożył gratulacje zarówno uczniom jak i nauczycielom.

- Chciałbym podziękować całemu gronu pedagogicznemu za pełną zaangażowania pracę dla dobra dzieci i młodzieży. Dziękuję za Państwa ogromne serce i wysiłek włożony w pracę z młodymi ludźmi. Uczniom serdecznie gratuluję osiągniętych wyników i życzę abyście wykorzystali okres wakacji jak najlepiej, odpoczywając od trudów nauki oraz nabierając sił do podejmowania kolejnych wyzwań. Słowa podziękowań kieruję również do Rodziców, którzy zawsze wspierają działania swoich dzieci, służąc pomocą i dobrą radą - powiedział Starosta.

Tego dnia w imieniu Starosty Będzińskiego wszystkim uczniom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Siewierzu bezpiecznych i udanych wakacji życzyli: Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Będzińskiego Janem Muchą i Radną Rady Powiatu Będzińskiego Moniką Pawłowską-Dyszy. Wyrazy uznania dla nauczycieli za trud włożony w nauczanie i wychowywanie młodego pokolenia przekazał nauczycielom i uczniom z III LO im. C.K. Norwida oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie reprezentujący Starostę - Etatowy Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego - Adam Szydłowski. 

Ponadto w zakończeniu roku szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie uczestniczyły w imieniu Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego Zastępca Naczelnika Wydziału Organizacyjnego - Beata Świgoń oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Będzinie - Aldona Kopczyńska. Uczniom z I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w imieniu Starosty gratulacje złożyła Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Będzińskiego - Ewa Bierońska, młodzieży uczęszczającej do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - pracownik Wydziału Oświaty Mariusz Dyduch, uczniom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach pogratulowała Radna Rady Powiatu Będzińskiego - Zofia Gajdzik. W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Będzinie Starostę Będzińskiego reprezentował pracownik Wydziału Oświaty - Marek Machoń, a w Zespole Szkół Specjalnych w Czeladzi wizytę w imieniu Starosty złożył Radny Rady Powiatu Będzińskiego - Jerzy Grad.

24_06_22_Zakończenie roku szkolnego

do góry