28/08 2023

Sukcesy powiatowych sportowców!

Dzisiaj, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, pogratulował sportowcom: Przemysławowi Sapińskiemu, Cezaremu Limańskiemu i Damianowi Wysockiemu, wysokich osiągnięć sportowych podczas Pucharu Świata w Kickboxingu, który odbył się w Budapeszcie.

- Z uwagą oraz podziwem przyglądam się sportowym sukcesom, a fakt, iż tak wspaniali sportowcy reprezentują Powiat Będziński, napawa mnie ogromną dumą i radością. Jestem przekonany, że praca włożona w rozwijanie swojej pasji, zaowocuje dalszymi osiągnięciami. Życzę dużo zdrowia, satysfakcji z pełnienia własnej, sportowej misji oraz szczęścia zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym- mówił Starosta Będziński.

Przemysław Sapiński zdobył srebrny medal w walkach full contact 57 kg, Cezary Limański srebro w walkach full contact 91 kg, a Damian Wysocki wywalczył brąz w walkach Kick-light masters 74 kg.

Gratulujemy!

Sukcesy powiatowych sportowców!