18/12 2023

Spotkanie wigilijne z podopiecznymi DPS

Podopieczni Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Będzinie, uczestniczyli dzisiaj w corocznym spotkaniu wigilijnym, które odbyło się w Ośrodku Kultury w Będzinie. Nie zabrakło pysznych, świątecznych potraw, których zapach przywoływał najpiękniejsze bożonarodzeniowe wspomnienia, a także tradycyjnego podzielenia się opłatkiem w towarzystwie najlepszych płynących prosto z serca życzeń. Wiele pięknych emocji towarzyszyło w tym dniu wszystkim uczestnikom tego wyjątkowego, przedświątecznego spotkania, które zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd przy akompaniamencie pianina. W przedświątecznym wydarzeniu, w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca, wzięła udział Naczelnik Wydziału Oświaty Aldona Kopczyńska. Nie zabrakło także reprezentującej Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego- Wiceprezydent Miasta Będzina Anny Drzewieckiej, Przewodniczącej Rady Miejskiej Będzina Darii Paterek,  a także Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Patrycji Gruca-Hołoty, Radnego Rady Miejskiej Będzina Michała Fiuka oraz Proboszcza Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Będzinie Księdza Zygmunta Skipirzepy.

Spotkanie wigilijne z podopiecznymi DPS