20/12 2023

Przedświąteczne spotkanie z PZERiI z Czeladzi

Przedświąteczne spotkanie z PZERiI Czeladź

Pełna radości i dobrej energii atmosfera panowała również we wtorek, podczas Świątecznego Spotkania Opłatkowego z Polskim Związkiem Emerytów Rencistów i Inwalidów w Czeladzi. Takie spotkania sprawiają, że zatrzymujemy się na chwilę, poświęcając czas na rozmowę z drugim człowiekiem. Dobre słowo, uśmiech czy  świąteczne życzenia płynące prosto z serca. To także czas na wspólne śpiewanie świątecznych piosenek i kolęd. Z Członkami PZERiI spotkał się Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, który wręczył Seniorom świąteczny stroik, życząc wszystkiego co najpiękniejsze na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Podczas wydarzenia, Starosta Będziński został odznaczony statuetką- złotym kluczem wiolinowym od Zespołu „Orfeusz” PZERiI w podziękowaniu za całoroczne wsparcie. Z przedstawicielami organizacji spotkał się Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec i Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Czeladzi Marcin Gadecki.

Przedświąteczne spotkanie z PZERiI z Czeladzi