21/02 2024

Spotkanie Noworoczne Seniorów w Ośrodku Kultury!

W Ośrodku Kultury w Będzinie, odbyło się dzisiaj Spotkanie Noworoczne Seniorów z  Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Będzinie, podczas którego Seniorom życzenia złożył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski i Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Będzinie Rafał Pietrzyk. Co czekało na naszych Seniorów? Oczywiście jak zawsze, doskonała zabawa przy dźwiękach muzyki ludowej granej i śpiewanej na żywo! Jak pokazała publiczność, która włączyła się do wspólnego śpiewania, teksty wszystkich piosenek były wszystkim bardzo dobrze znane. Ideą takich przedsięwzięć jest przede wszystkim integrowanie i wspieranie osób starszych oraz zapewnienie im wspaniałego towarzystwa oraz czasu spędzonego w miłej atmosferze. Ten dzień niewątpliwie należał do bardzo udanych!

Spotkanie Noworoczne Seniorów w Ośrodku Kultury