30/05 2023

Seniorzy rozpoczęli sezon grillowy!

Seniorzy rozpoczęli sezon grillowy

Wczoraj, w Patio Seniora przy Placu Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej  w Będzinie, Seniorzy z Zarządu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Będzinie, uroczyście otworzyli sezon grillowy, organizując pierwsze w tym roku letnie spotkanie integracyjne. Patio Seniora jest miejscem spotkań o charakterze integracyjnym, edukacyjnym, kulturalnym i sportowym dedykowanych osobom starszym. Podczas wydarzenia, Seniorzy rozkoszowali się smakiem grillowanych potraw oraz słodkich wypieków przy dźwiękach muzyki, ciesząc się ciepłymi promieniami słońca, pogoda  bowiem była idealna- jak na zamówienie! W wyjątkowe, słoneczne przedpołudnie Seniorów odwiedził Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, a także Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk, Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski, Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Halina Mentel oraz Radny Rady Powiatu Będzińskiego Marian Kozieł.

Seniorzy rozpoczęli sezon grillowy!