30/05 2023

Śniadanie na trawie w CKZiU

Wczoraj, uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie, przygotowali „Śniadanie na trawie”. W  plenerowym poczęstunku uczestniczył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec. Fantastyczna pogoda, odgłosy otaczającej natury, błogi czas przeznaczony na biesiadę i pyszne jedzenie wprawiły uczniów w doskonały nastrój.

- Wydarzenie zorganizowane w ramach promocji szkoły to wspaniała okazja do wspólnych zabaw, rozmów jak również zjedzenia razem drugiego śniadania. Mam nadzieję, że takie plenerowe spotkania na stałe wpiszą się w harmonogram szkoły - powiedział Starosta.

Podczas wydarzenia miała miejsce Akcja Charytatywna pt. Szafowanie. Inicjatywa która w realny sposób przekłada się na pomoc w wielu dziedzinach. Angażuje i integruje lokalną społeczność, która łączy swoje siły pomagając potrzebującym oraz wspiera ekologię dając ubraniom drugie życie.

Śniadanie na trawie w CKZiU