07/12 2023

Przedświąteczne spotkanie z harcerzami!

<!-- [if gte mso 9]><xml> Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 </xml><![endif]--><!-- [if gte mso 9]><xml> </xml><![endif]--><!-- [if gte mso 10]> <![endif]-->

Przedświąteczne spotkanie z harcerzami!

Mikołajkowe prezenty, wspólne śpiewanie kolęd, pyszne świąteczne ciasta i życzenia. Wczorajsza zbiórka drużynowych i funkcyjnych Hufca ZHP Ziemi Będzińskiej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Będzinie, odbyła się pod znakiem radosnego przeżywania zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Z harcerzami w świątecznej atmosferze świętował w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca- Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa Kamil Curyło, a także Wiceprezydent Miasta Będzina Aneta Witkowska - Złocka oraz Prezes MKS Będzin Kamil Kowal.