06/12 2023

Nowa kuchnia w SOSW w Będzinie otwarta!

Nowa kuchnia w SOSW w Będzinie

Wczorajsze mikołajki były świetną okazją, aby otworzyć nowocześnie wyposażoną kuchnię, w Specjalnym Ośrodku-Szkolno-Wychowawczym w Będzinie, która została otwarta w ramach rządowego programu pn. „Posiłek w szkole i w domu”, w którym udzielone wsparcie finansowe w ramach modułu III zakłada doposażenie i poprawę standardu działających stołówek, a także wsparcie adaptacji i wyposażenie pomieszczeń przeznaczonych do spożywania posiłków. Dzieciaki oczywiście otrzymały również pyszne słodkości, które przekazał najmłodszym sam Święty Mikołaj zjawiając się w szkole ze Starostą Będzińskim Sebastianem Szaleńcem, Wicestarostą Będzińskim Dariuszem Waluszczykiem oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Aldoną Kopczyńską. Na tę specjalną okazję najmłodsi przygotowali także akademię, dając popis swoich aktorskich umiejętności!

Nowa kuchnia w SOSW w Będzinie