07/12 2023

Świąteczne przygotowania w Ośrodku Wspierania Dziecka i Rodziny

Ubieranie pachnącego, bożonarodzeniowego drzewka zwiastuje zawsze nadejście Bożego Narodzenia, do którego zostały już niecałe trzy tygodnie! Wczorajszego popołudnia w Ośrodku Wspierania Dziecka i Rodziny w Będzinie, jak co roku, dzieciaki z pomocą Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca oraz Naczelnika Wydziału Bezpieczeństwa Kamila Curyły, przystroiły choinkę oraz  udekorowały pyszne świąteczne pierniczki. Podczas radosnego mikołajkowego spotkania, na najmłodszych czekały oczywiście słodkości i prezenty, które w asyście swoich pomocnikom wręczył dzieciom sam Święty Mikołaj! Tego dnia odbył się także finał warsztatów kreatywności-„Mały Artysta", projektu, który został objęty Honorowym Patronatem Starosty Będzińskiego, a w jego skład wchodził cykl warsztatów zorganizowanych dla młodszych i starszych dzieci z terenu naszego powiatu.

Świąteczne przygotowania w Ośrodku Wspierania Dziecka i Rodziny