05/03 2024

Powiatowy Dzień Kobiet w Teatrze Dzieci Zagłębia!

Dzień Kobiet

Każdego dnia doskonale godzą życie zawodowe i rodzinne. Silne, niezależne, niejednokrotnie płynące pod prąd. Wspaniałe partnerki, matki, córki, siostry i przyjaciółki. Empatyczne, wrażliwe, opiekuńcze. Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet, w poniedziałkowe popołudnie uczciły swoje Święto świetnie się bawiąc podczas występu Krzysztofa Hanke w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie. Hanke to polski aktor, satyryk, artysta kabaretowy i lider kabaretu „Rak”. Każda z Pań obdarowana została małym prezencikiem -kremem do rąk, który z okazji tego wyjątkowego wydarzenia wręczali: Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Radni Rady Powiatu Będzińskiego: Marian Kozieł, Ireneusz Błach, a także Prezes MPWiK Rafał Pietrzyk oraz Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Sławomir Brodziński.

- Z okazji Waszego Święta, życzę, abyście zawsze czuły się docenione i kochane. Niech spełniają się Wasze największe marzenia i plany, a życie niesie same piękne chwile - mówił Starosta Będziński.

Dzień Kobiet w Powiecie Będzińskim