04/03 2024

III edycja Zabieganego Powiatu wystartowała w Mierzęcicach!

<!-- [if gte mso 9]><xml> Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE </xml><![endif]--><!-- [if gte mso 9]><xml> </xml><![endif]--><!-- [if gte mso 10]> <![endif]-->

II edycja Zabieganego Powiatu wystartowała w Mierzęcicach!

Na pełen aktywności dzień, mogli liczyć wszyscy ci, którzy uczestniczyli w sobotniej imprezie sportowej z cyklu „Zabiegany Powiat”, która odbyła się w Plenerowym Centrum Kulturalno - Rekreacyjnym w Mierzęcicach.  Na każdego uczestnika, który pokonał kilometrową pętle biegnąc lub idąc o kijkach, czekał medal, a sporą atrakcją dla wszystkich małych i dużych było pieczenie kiełbasek nad ogniskiem. Odważni, którzy zdecydowali się morsować mieli taką okazję, korzystając ze specjalnego basenu. Gospodarzami wydarzenia był Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Wójtem Gminy Mierzęcice Grzegorzem Podlejskim, a wraz z mieszkańcami pobiegli: Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Mucha oraz Radni Rady Powiatu Będzińskiego: Anna Pawęzowska, Zofia Gajdzik, Monika Pawłowska-Dyszy, Marian Kozieł i Przemysław Krasoń.

III edycja Zabieganego Powiatu wystartowała w Mierzęcicach!