26/05 2023

Powiat dla Mam czyli koncert w Teatrze Dzieci Zagłębia!

Bycie Mamą to jedna z najpiękniejszych, najważniejszych i najtrudniejszych ról świata. Kim jest Mama? Zdecydowanie prościej byłoby zadać pytanie kim nie jest, ponieważ chyba dla każdego dziecka Mama jest po prostu wszystkim! Całym światem. Wielozadaniową superbohaterką. Silna, niezawodna, empatyczna, kochająca. Jej całodobowe wsparcie to tylko jedna z supermocy, które posiada! Dzień Matki to szczególne święto, które przypomina nam jak ważna i wspaniała to postać. Wczorajszego popołudnia, w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie, odbył się wyjątkowy koncert Alexandra Martineza- finalisty II edycji Mam Talent, który zaśpiewał dla Mam. Wszystkie Panie z miłym upominkiem witał Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Radnym Rady Powiatu Będzińskiego Ireneuszem Błachem i Prezesem Zarządu MPWiK w Będzinie Rafałem Pietrzykiem. Dużo dobrej energii, uśmiechu i wspólne śpiewanie z muzyczną gwiazdą wieczoru największych światowych hitów pokazało, że ten wieczór należał do naprawdę udanych! Wraz z mieszkankami Powiatu Będzińskiego, świętowały Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Halina Mentel i Radna Rady Powiatu Będzińskiego Bożena Łapaj.

Powiat dla Mam czyli koncert w Teatrze Dzieci Zagłębia!