25/05 2023

Piknik z okazji Dnia Dziecka!

Dzień Dziecka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Prezydentem Miasta Będzina Łukaszem Komoniewskim, a także Szefem Wojskowego Centrum Rekrutacji w Będzinie PPKŁ Wojciechem Bakalarzem, Komendantem Powiatowym Policji w Będzinie insp. Arkadiuszem Więckiem i Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie Mł. Bryg. Arkadiuszem Sperą zapraszają  najmłodszych mieszkańców Powiatu Będzińskiego wraz z rodzicami na piknik ze służbami mundurowymi na Bulwary Czarnej Przemszy przy Urzędzie Miejskim w Będzinie.

Podczas pikniku, który odbędzie się 1 czerwca (czwartek) od godz. 16.00 do 20.00 nie zabraknie wielu atrakcji takich jak:
- pokaz sprzętu i wyposażenia wojskowego, strażackiego i policyjnego;
- pokaz pożarniczy;
- pokaz policji konnej i wyszkolenia psów policyjnych;
-pokaz musztry;
-orkiestra policyjna;
-wata, popcorn oraz dmuchańce;
- test na Superbohatera - do wykonania zadania specjalne: tor przeszkód, strzelnica, namiot dymny, pierwsza pomoc, przepisy ruchu drogowego.

Do zobaczenia!