25/05 2023

Majówkowy Bal Seniora!

Dnia 24 maja, w środę, tradycyjnie już w Akademii Sztuki Kulinarnej Anmark w Czeladzi, odbył się Majówkowy Bal Seniora. Wszystkich Seniorów przybyłych na wydarzenie, które zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przywitali Starosta Będziński Sebastian Szaleniec i Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk. Tego dnia u Pań królowały wyjątkowe sukienki, u Panów zaś eleganckie koszule i garnitury! Nasi Seniorzy swoją energią, entuuzjazmem, witalnością i promiennym uśmiechem, po raz kolejny udowodnili, że wiek to tylko liczba! Było elegancko i zabawnie, a na Seniorów czekały zimne i gorące przekąski. Jednak najważniejsza była gorąca atmosfera i świetna zabawa na parkiecie przy akompaniamencie muzyki granej na żywo!

Majówkowy Bal Seniora!