20/09 2024

Pasowanie pierwszoklasistów w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie

pasowanie

Od piątku 20 września 2024 roku uczniowie klas pierwszych z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie, mogą czuć się pełnoprawnymi uczniami tej wyjątkowej szkoły!

W piątkowy poranek, odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów, którym w tak ważnym momencie towarzyszył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Wicestarosta Będziński Krzysztof Dudziński, Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Halina Mentel, Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Anna Zakrzewska- Zamora, a także Naczelnik Wydziału Oświaty Aldona Kopczyńska.

Wydarzenie to było symbolicznym przyjęciem uczniów klas pierwszych do szkolnej społeczności, a uroczystościom towarzyszył występ artystyczny młodzieży, która zaprezentowała zgromadzonym swoją adaptację bajki "Księżniczka na ziarnku grochu".

Ślubowanie w CKZiU