• Tłumacz języka migowego
BIP
16/09 2022
#Aktualności

Ostatni mecz na starym boisku rozegrany

Przy Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sarnowie rozegrany został ostatni mecz - jeszcze na starym boisku, przez wychowanków tutejszej placówki.Po rozgrywkach Wykonawca rozpoczął prace budowlane nowego obiektu sportowego.


- Cieszę się, że już za 3 miesiące w tym miejscu powstanie zupełnie nowe, odmienione i odpowiednio przystosowane wielofunkcyjne boisko do uprawiania sportów, a dzieci i młodzież będą mieli znakomite warunki do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jest to niezwykle ważna inwestycja, gdyż wszyscy doskonale wiemy jak istotna w dzisiejszych czasach jest aktywność fizyczna - mówił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.


W wydarzeniu uczestniczyli: Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk, Dyrektor Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych Zenon Piwko, Inspektor Nadzoru Branży Budowlanej Karol Poznar, Naczelnik Wydziału Inwestycji, Rozwoju i Nadzoru Właścicielskiego Aneta Praszkiewicz oraz ze strony wykonawcy Karolina Przepióra - Gruda.

Dom Dziecka - przekazanie placu budowy

 

 

Przekazanie placu budowy - CAPOW Sarnów

Przekazanie placu budowy - CAPOW Sarnów

15 zdjęć
do góry