19/09 2022

75-lecie RKS Grodziec

RKS Grodziec

W sobotę 17 września na zaproszenie Zarządu klubu RKS Grodziec Będzin Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wziął udział w Jubileuszu 75-lecia klubu. Obchody rozpoczęły się meczem młodzieżowych grup RKS Grodziec, następnie wręczone zostały okolicznościowe odznaczenia PZPN. Starosta wręczył na ręce Zarządu okolicznościową tabliczkę. - Z okazji Jubileuszu 75-lecia klubu sportowego RKS „GRODZIEC”, chciałbym złożyć serdeczne gratulacje i podziękowania za dotychczasową działalność, upowszechnianie i promowanie piłki nożnej w naszym powiecie. Życzę dalszych sukcesów w szkoleniu i wychowywaniu kolejnych pokoleń młodych piłkarzy - mówił Starosta. Jubileusz zwieńczył mecz derbowy o mistrzostwo Zina Klasa Okręgowa w którym zagrali piłkarze RKS Grodziec i Sarmacji Będzin.

RKS Grodziec

75-lecie RKS Godziec