22/01 2024

Noworoczne Spotkanie Samorządowe w Siewierzu

W Restauracji „Zamkowa” w Siewierzu, odbyło się dzisiaj Noworoczne Spotkanie Samorządowe, w którym wzięli udział: Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka, Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Adam Szydłowski. Podczas organizowanego corocznie wydarzenia, Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Zdzisław Banaś, podsumował pracę samorządu siewierskiego w roku 2023 oraz przedstawił plan rozwoju Gminy na nowy 2024. Spotkanie było doskonałą okazją do złożenia najlepszych, noworocznych życzeń.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Wicewojewoda Śląski Rafał Adamczyk, Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Mucha, Radna Rady Powiatu Będzińskiego Monika Pawłowska-Dyszy, Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Burmistrz Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba, Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń oraz Wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski.

Noworoczne Spotkanie Samorządowe w Siewierzu