06/12 2023

Dzieci z CAPOW odwiedził Święty Mikołaj!

Na wspaniałe, emocjonujące, pełne radosnych krzyków i głośnych śmiechów spotkanie ze Świętym Mikołajem mogli liczyć, jak co roku wychowankowie Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sarnowie. Dzieciaki odwiedził oddelegowany przez Starostę Będzińskiego-Święty Mikołaj. Bujna siwa broda, ogromny worek prezentów, czerwony, ciepły strój i wielkie, ośnieżone, zimowe buty mogły świadczyć o tym, że nasz Mikołaj przyjechał swoimi ogromnymi saniami z odległej, mroźnej krainy! Nie wszystkie dzieci chciały oczywiście śpiewać i recytować wierszyki wyjątkowemu gościowi, ale prezent należał się przecież każdemu! Wspaniałemu skrzatowi, którego kochają wszyscy niezależnie od wieku, towarzyszyli dzisiaj: Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Adam Szydłowski oraz Radny Rady Powiatu Będzińskiego Marian Kozieł.

Dzieci z CAPOW odwiedził Święty Mikołaj!