17/11 2022

Niech żyje Bal!

Sala Sesyjna zamieniła się wczoraj w prawdziwą salę balową. Złote balony, serpentyny i błyszczące confetti. A wszystko to dla Seniorów, którzy uczestniczyli w Trzecim Kursie Tańca, który odbywał się dwa razy w tygodniu w Starostwie Powiatowym  w Będzinie od września do listopada. Wszyscy, którzy dzielnie chodzili na zajęcia i ambitnie przyswajali taneczne kroki, zatańczyli na balu, doskonale się przy tym bawiąc. Dwumiesięczny kurs był prowadzony przez prawdziwych profesjonalistów, bowiem zajęcia odbywały się pod czujnym okiem instruktorów ze Szkoły Tańca Akcent.

- Zajęcia cieszyły się ogromnym powodzeniem. Serdecznie gratuluję naszym Seniorom, których bez wątpienia mogę nazwać prawdziwymi tancerzami! Sądząc po uśmiechniętych twarzach, wydarzenie jest dla wszystkich uczestników miłym zwieńczeniem tanecznych zmagań. Gratuluję Państwu determinacji, zapału i tej wspaniałej, niezwykłej wręcz energii, którą moglibyście obdarzyć niejedną młodą osobę- powiedział Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.

Oprócz zabawy tanecznej, którą poprowadził DJ, Seniorzy mogli zjeść ciepły poczęstunek oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, która przez cały czas była do dyspozycji dzisiejszych gości.

Bal Seniora

Bal Seniora_2022_11_18