16/11 2022

Ślubowanie klas mundurowych w ZSOiT!

Ślubowanie ZSOiT Wojkowice

W środę, 16 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach, odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych,w którym Starostę Będzińskiego Sebastiana Szaleńca reprezentował Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając godnie reprezentować noszony mundur, postępować honorowo oraz szanować swoich przełożonych i nauczycieli.

Wśród zaproszonych gości byli także m.in. : Zofia Gajdzik Radna Rady Powiatu Będzińskiego, insp. Arkadiusz Więcek Komendant Powiatowy Policji w Będzinie, mł. bryg. Arkadiusz Spera Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie, ppłk Krzysztof Karwowski Dyrektor Zakładu Karnego w Wojkowicach oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Aldona Kopczyńska.

Ślubowanie ZSOiT w Wojkowicach