29/08 2022

Mali - wielcy artyści w Wakacyjnej Strefie Malucha!

Zarząd z dziećmi

W poniedziałek, 29 sierpnia, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Wicestarostą Będzińskim Dariuszem Waluszczykiem i Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Będzińskiego Adamem Szydłowskim, wręczyli najmłodszym mieszkańcom Powiatu Będzińskiego upominki z okazji zakończenia zajęć kreatywności „Wakacyjna Strefa Malucha”. Spotkania odbywały się w sierpniu. Dzieci brały udział w zajęciach z bajkoterapii na których dowiedziały się jak zrobić „Konfiturę szczęścia”. Na kolejnych warsztatach „Zaczarowany ołówek”, dzieciaki wykonały drzewa na liściach kapusty i kolorowe papugi oraz w ramach laboratorium malucha brały udział w ciekawych doświadczenia i eksperymenty m.in. „Wulkan”. W czasie ostatnich zajęć pt. „Patyczkowe LOVE” uczestnicy tworzyli prace za pomocą kolorowych patyczków oraz wzięli udział w licznych grach i zabawach integracyjnych. Po każdym spotkaniu na dzieci czekał pyszny poczęstunek. „Wakacyjna Strefa Malucha” objęta została Honorowym Patronatem Starosty Będzińskiego.

- Warsztaty zorganizowane dla najmłodszych z całą pewnością przyczyniły się do rozwoju ich kreatywności oraz wyobraźni, o czym świadczą piękne prace plastyczne, które miałem okazję zobaczyć. Mam nadzieję, że prezenty, które otrzymał dzisiaj każdy uczestnik zajęć, były wspaniałą niespodzianką oraz miłym zakończeniem wakacji - powiedział Starosta.

2022_08_29_Zajęcia kreatywności dla dzieci Wakacyjna strefa malucha