30/08 2022

Warsztaty z MasterChefem dla najmłodszych!

owdir

Ostatni wtorek wakacji, rozpoczął się bardzo smacznie i kolorowo. A to za sprawą warsztatów kulinarnych, które dla dzieci z terenu powiatu będzińskiego poprowadził uczestnik V edycji programu MasterChef Grzegorz Bień. Wydarzenie odbyło się w Ośrodku Wspierania Dziecka i Rodziny w Będzinie, a Honorowy Patronat objął nad nim Starosta Będziński. Poczynaniom kulinarnym małych kucharzy przyglądał się Etatowy Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Adam Szydłowski, który w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca wręczył uczestnikom upominki. Dzieciaki wzięły również udział w pokazie i konkursie kulinarnym, a na koniec z apetytem i dumą mogły spróbować pysznych dań, które samodzielnie przyrządziły. Wydarzenie to było bardzo miłym zakończeniem wakacji dla dzieciaków, które dzięki warsztatom przeprowadzonym z absolwentem szkoły gastronomicznej mogły zapoznać się ze smakami pochodzącymi z różnych stron świata.

OWDiR