22/01 2024

Koncert Charytatywny w Bobrownikach!

Gwiazdą wczorajszego koncertu na rzecz Fundacji Dobry Klimat wspierającej dzieci z dysfunkcjami, który odbył się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach miał być Krzysztof Respondek. Los zdecydował jednak zupełnie inaczej. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu przyjaciela Krzysztofa, koncert ostetecznie się odbył, a wystąpił na nim Krzysztof Hanke. Wydarzenie niespodziewanie zyskało podwójny wymiar, ponieważ z jednej strony grano podczas niego na rzecz dzieciaków z gminy Bobrowniki, a z drugiej ku pamięci Krzysztofa Respondka. Wstęp był bezpłatny, a podczas imprezy została poprowadzona zbiórka na rzecz dzieci z gminy Bobrowniki. Akcję charytatywną wsparło wielu samorządowców tym m.in. Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.

Koncert Charytatywny w Bobrownikach!