23/01 2024

Noworoczne Spotkanie Samorządowe w Gminie Psary

W Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach, w poniedziałek 22 stycznia, odbyło się Noworoczne Spotkanie Samorządowe, w którym uczestniczył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z  Przewodniczącym Rady Powiatu Będzińskiego Janem Powałką i Wicestarostą Będzińskim Dariuszem Waluszczykiem. Podczas spotkania, Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń, zaprezentował przybyłym gościom osiągnięcia psarskiego samorządu w roku 2023. Wręczone zostały również Kryształy Kultury – nagrody wójta za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, a także podziękowania dla osób, które wspierają działania psarskiego samorządu.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.:  Senator Barbara Małecka-Libera, Wicewojewoda Śląski Rafał Adamczyk, Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Zdzisław Banaś, Radni Rady Powiatu Będzińskiego: Bożena Łapaj, Przemysław Krasoń i Marian Kozieł, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Będzinie Olga Machura, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Cezary Garczarczyk, a także Dyrektor Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych im. Dominika Savio w Sarnowie Zenon Piwko.

Noworoczne Spotkanie Samorządowe w Gminie Psary