• Tłumacz języka migowego
BIP
19/09 2022
#Aktualności

Kapsel Cup

Dzieci grają w piłkę

Kapsel Cup to gra i zabawa w kapsle dla wszystkich bez względu na wiek. Zawodnicy przesuwają swój kapsel po linii toru, pstrykając kapsel w taki sposób, aby nie wyskoczył poza granice toru. 

W dobie postępującej cyfryzacji, zorganizowanie dzieciom atrakcyjnie spędzonego czasu "bez prądu" jest wyzwaniem. Mierzą się z nim zarówno rodzice, jak i nauczyciele. Edukacyjna rozrywka, która zatrzyma uwagę młodych ludzi na dłuższy czas - bez udziału telefonów i tabletów - to w dzisiejszych czasach rzadkość. Na szczęście mamy wspaniałych nauczycieli, którzy inspirują i motywują uczniów do aktywności fizycznej - podkreśla Sebastian Szaleniec Starosta Będziński. 

W dniu 8 września 2022 roku w kapsle grali uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Czeladzi. Uczniowie zapoznali się z zasadami gry, omówili z nauczycielami wychowania fizycznego strategie i przystąpili do sportowej rywalizacji. Uczestnicy dobrze się bawili i na pewno długo będą wspominali ten dzień. To była świetna impreza pełna zapału i emocji, dzieci były bardzo zadowolone.Na zakończenie uczestnicy otrzymali dyplomy, drobne upominki oraz słodkie co nieco.Uczestnikom pogratulowała - Aldona Kopczyńska - naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Będzinie oraz Iwona Więcławek-Wardyniec - dyrektor Zespołu Szkól Specjalnych w Czeladzi.Zwycięzcy szkolnych rozgrywek uczestniczyli w Finale Kapsel Cup Zagłębie - edycja 2022, który odbył się 10 września br. o godz. 11.00 w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.Jak widać na zdjęciach dobre humory i pogoda dopisały.

Kapsel Cup

Kapsel Cup

6 zdjęć

 

do góry