21/10 2022

Jubileusz 70-lecia Koła Terenowego Polskiego Związku Głuchych w Będzinie

Jubileusz PZG

Koło Terenowe Polskiego Związku Głuchych w Będzinie aktywizuje społecznie i zawodowo osoby niesłyszące i słabosłyszące z terenu powiatu będzińskiego od 70 lat.  Dzięki działalności Związku, osoby z niepełnosprawnością słuchu mogą wieść aktywne i satysfakcjonujące życie, osiągając stawiane sobie cele i finalnie odnosząc sukcesy. Piątkowe popołudnie upłynęło na wspólnym świętowaniu z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia Koła,  którego działalność jest powodem do złożenia gratulacji.

- Wszystkim Członkom Koła składam wyrazy uznania za determinację i wytrwałość, życząc kolejnych jubileuszy oraz nieprzerwanej działalności w tym wspaniałym dziele, jakim jest wsparcie dla środowiska osób niepełnosprawnych oraz ich najbliższych - powiedział Starosta Będziński, wręczając pamiątkową tablicę oraz upominki dla wszystkich Członków Koła.

Jubileusz 70-lecia Koła Terenowego Polskiego Związku Głuchych w Będzinie