21/10 2022

Gala Jubileuszowa Podokręgu Sosnowiec Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Nagrodzeni

Każdy Jubileusz jest doskonałą okazją do podsumowań. Dzięki działalności Podokręgu Sosnowiec Śl. ZPN, młodzi miłośnicy piłki nożnej mogą aktywnie spędzać czas, jednocześnie dostarczając kibicom wielu emocji. W dzisiejsze popołudnie w Zespole Szkół Muzycznych  w Sosnowcu, odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 100- lecia Podokręgu Sosnowiec Śl. ZPN, który przez wiele lat swojej działalności, wrósł w historię naszego regionu i znalazł wyjątkowe miejsce w sercu każdego kibica. Podczas wydarzenia, reprezentujący Starostę Będzińskiego Sebastiana Szaleńca - Radny Rady Powiatu Będzińskiego Marian Kozieł, przekazał Prezesowi Podokręgu pamiątkową tablicę i kwiaty oraz odebral statuetkę Przyjaciela Związku, którym dzisiaj został nazwany Starosta Będziński. Impreza odbyła się pod Honorowym Patronatem Starosty Będzińskiego.

Gala Jubileuszowa Podokręgu Sosnowiec Śląskiego Związku Piłki Nożnej