18/01 2024

III Powiatowy Konkurs plastyczno-językowy Lapbook – Weihnachtszeit

III Powiatowego Konkursu plastyczno-językowego „Lapbook – Weihnachtszeit”

W  Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi, odbyło się dzisiaj wręczenie nagród  laureatom ,,III Powiatowego Konkursu plastyczno-językowego Lapbook – Weihnachtszeit”, którym gratulacje złożył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec. Poprzez udział w konkursie językowym, uczniowie mieli możliwość połączenia pasji z przyswajaniem zupełnie nowych wiadomości, co niewątpliwie przyczyniło się do samodoskonalenia umiejętności młodych ludzi. Dodatkowo młodzież wykazała się kreatywnością i zdolnościami plastycznymi, ponieważ konkurs stanowił połączenie wiedzy językowej ze sztuką. Efekt finalny można uznać za bardzo dobry, a uczniowie jak zwykle wykazali się  wysokim poziomem zdobytej wiedzy oraz wspaniałymi zdolnościami plastycznymi!

Nagrody odebrały dzisiaj: Alicja Krzemień za zajęcie I miejsca oraz Weronika Czekaj za zajęcie III miejsca w ,,III Powiatowym Konkursie plastyczno-językowym Lapbook – Weihnachtszeit”

Gratulujemy!

III Powiatowy Konkurs plastyczno-językowy „Lapbook – Weihnachtszeit”

III Powiatowy Konkurs plastyczno-językowego „Lapbook – Weihnachtszeit"