06/12 2023

Święty Mikołaj z wizytą u najmłodszych pacjentów!

Wszyscy mali pacjenci, którzy tegoroczne mikołajki musieli spędzić na Oddziale Dziecięcym Powiatowego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czeladzi, mogli liczyć dzisiaj na poprawę humoru i odwiedziny wyjątkowego i chyba najbardziej wyczekiwanego przez wszystkich gościa! Na Oddziale wraz ze Starostą Będzińskim Sebastianem Szaleńcem i Wicestarostą Dariuszem Waluszczykiem pojawiła się postać ukochana przez najmłodszych- Święty Mikołaj ze swoim najważniejszym atrybutem- ogromnym workiem wypełnionym po brzegi wspaniałymi prezentami! Wszystko po to, aby wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków i sprawić, aby choć na chwilę zapomniały o chorobie i bólu. Emocji nie brakowało! Niektórzy mali pacjenci ujrzeli, bowiem tę magiczną czerwoną postać, pierwszy raz w swoim życiu! Jedno jest pewne- wszyscy niezależnie od wieku nie mogli oderwać wzroku od Świętego Mikołaja.

Święty Mikołaj z wizytą u najmłodszych pacjentów!