26/08 2024

799. urodziny sołectwa Rogoźnik

rogo

W sobotę, 24 sierpnia 2024 roku na terenie przy Gminnej Hali Widowiskowo- Sportowej "LUX" odbyły się 799. urodziny Rogoźnika z historią w tle. W ramach obchodów mieszkańcy mogli liczyć na szereg atrakcji i animacji. Nie brakowało także występów muzycznych. Na scenie zagrała Orkiestra Dęta "Allegretto", Rogożanki i Filip Robak. Najmłodszych w rytm muzyki porwała Magdalena Marcinkowska, która wcieliła się w postać Majki Jeżowskiej. Na zakończenie urodzin Rogoźnika wystąpił Alexander Martinez, Jacek Silski i Arek Zgoda- Giczański.

Wszystkim Jubilatom, czyli mieszkańcom sołectwa Rogoźnik serdeczne życzenia złożył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec:

-" Niech każdy dzień będzie dla Was lepszy od drugiego, a zmiany zachodzące w Waszej Małej Ojczyźnie będą powodem do dumy i nieustannej poprawy jakości życia."

Organizatorami wydarzenia byli Sołtys i Rada Sołecka Rogoźnika. Przedsięwzięcie Honorowym Patronatem objął Starosta Będziński Sebastian Szaleniec i Wójt Gminy Bobrowniki Małgorzata Bednarek.

799. urodziny sołectwa Rogoźnik