Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Wakacje Seniora w czasie pandemii"

Wakacje Seniora w czasie pandemii

Słoneczniki w obiektywie aparatu

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec zaprasza seniorów do udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Wakacje seniora w czasie pandemii”.

Powiatowy Konkurs Fotograficzny ,,Wakacje seniora w czasie pandemii’’ został rozstrzygnięty.

- Cieszę się, że mimo tak trudnej sytuacji, zwłaszcza dla osób starszych, wpłynęło wiele różnorodnych prac, a konkurs cieszył się zainteresowaniem, co pokazuje, że nasi seniorzy pozostają aktywni nawet w czasie pandemii - podsumował Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.

Komisja Konkursowa z Przewodniczącym Wojciechem Borkowskim Foto Borkowscy po zapoznaniu się z wszystkimi pracami podjęła decyzję, by przyznać:

I miejsce - Lidii Dróżdż z Brzękowic Górnych za zdjęcia:

1. Remedium na koronawirusowe niepokoje - relaks wśród łanów zbóż z wiankiem na głowie własnoręcznie uwitym z polnych kwiatów
  2. Seniorzy w kabaretowej odsłonie - w maskach, ale teatralnych, podczas występu na plenerowym spotkaniu z okazji 5-lecia KS Brzękowice-Goląsza przekonywali widownię, że wesołe jest życie staruszka, a ruch to zdrowie
  3. Akrobacje Senioritek - grupy kabaretowej działającej przy KS Brzękowice-Goląsza podczas premierowego występu
  4. Pożegnanie z morzem w asyście Neptuna. A mewy ósemki kreśliły, kreśliły…

II miejsce - Marii Kłapacz z Będzina za zdjęcia:

1. Wypoczynek na działce
  2. Ozdobna Pergola
  3. Główne wejście na działkę
  4. Piękny skalniak

III miejsce - Józefie Sroce z Będzina za cykl fotografii ,,Tworzenie kroniki Klubu Seniora ,,RELAX’’, pisanie wierszy i piosenek.’’

Ze względu na postępujący stan zagrożenia epidemicznego w kraju, mając na uwadze zdrowie seniorów, nagrody rzeczowe w postaci sprzętu fotograficznego i pamiątkowe dyplomy zostaną dostarczone uczestnikom drogą pocztową. Zwycięzcom oraz uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
pdf 2022-07-13 Regulamin powiatowego konkursu fotograficznego.pdf