III Powiatowy Konkurs Samorządowy dla Seniorów

II pOWIATOWY kONKURS sAMORZĄDOWY DLA SENIORÓW

Konkurs rozstrzygnięty.

,,III Powiatowy Konkurs Samorządowy dla Seniorów. 25. rocznica wyborów do Rady Powiatu Będzińskiego’’ został rozstrzygnięty.
Po zapoznaniu się ze wszystkimi arkuszami odpowiedzi Komisja podjęła decyzję, by przyznać:

1. miejsce - Pani Bożenie Morawskiej-Nagły z Będzina
  2. miejsce - Pani Annie Jaworeckiej z Wojkowic
  3. miejsce - Pani Elżbiecie Olszówce z Bobrownik

Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody rzeczowe w postaci kart podarunkowych na sprzęt radiowo-telewizyjny oraz gospodarstwa domowego, a każdy uczestnik Konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom. Zwycięzcom oraz uczestnikom Konkursu bardzo serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział w zabawie.

Zmiana Regulaminu Konkursu (przedłużenie terminów)
W związku z licznymi wyjazdami uzdrowiskowymi seniorów z terenu Powiatu Będzińskiego w miesiącu listopadzie, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec postanowił przedłużyć termin składania prac konkursowych do dnia 1 grudnia 2023 r. Analogicznie termin oceniania prac przez Komisję Konkursową zostanie przesunięty na dzień 6 grudnia 2023 r., a zwycięzcy Konkursu oraz osoby wyróżnione zostaną poinformowani o jego wynikach do dnia 8 grudnia 2023 r.

Starosta Będziński ogłasza Konkurs.

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec zaprasza do udziału w III Powiatowym Konkursie Samorządowym dla Seniorów, którego celem jest zachęcenie osób starszych do pogłębiania i upowszechniania wiedzy na temat Powiatu Będzińskiego i jego dziejów oraz do kształtowanie postaw społeczeństwa obywatelskiego i zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego. Jest to też znakomita okazja do poznania lokalnej historii, wykazania się wiedzą i umiejętnością zdobywania informacji, ale też do dobrej zabawy i wygrania atrakcyjnych nagród. W tym roku Konkurs poświęcony jest przypadającej właśnie 25. rocznicy wyborów do reaktywowanej Rady Powiatu Będzińskiego.

Kategoria: Powiązane pliki [6]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: III Powiatowy Konkurs Samorządowy dla Seniorów
pdf 2023-12-19 Konkurs - pytania i odpowiedzi