• Tłumacz języka migowego

II Powiatowy Konkurs Samorządowy dla Seniorów

Corocznie 27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. To święto wszystkich mieszkańców powiatów, gmin i województw. Ustanowione przez Sejm RP w 2000 r. na pamiątkę pierwszych wyborów do rad gmin, jest świętowane przez cały polski samorząd terytorialny. Powiat Będziński obchodzi w tym roku  155-lecie powstania,  został reaktywowany przed 23. laty i jest bardzo ważną częścią samorządu terytorialnego.

Dlatego Sebastian Szaleniec, Starosta Będziński zaprasza do udziału w II Powiatowym Konkursie Samorządowym dla Seniorów, którego celem jest zachęcenie osób starszych do pogłębiania i upowszechniania wiedzy na temat Powiatu Będzińskiego i jego dziejów oraz do kształtowanie postaw społeczeństwa obywatelskiego i zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego. Jest to też znakomita okazja do poznania lokalnej historii, wykazania się wiedzą i umiejętnością zdobywania informacji, ale też do dobrej zabawy i wygrania atrakcyjnych nagród.

II Powiatowy Konkurs Samorządowy dla Seniorów

155. rocznica powstania Powiatu Będzińskiego

Zmiana Regulaminu Konkursu (przedłużenie terminów)

W związku z licznymi wyjazdami wakacyjnymi seniorów z terenu Powiatu Będzińskiego w miesiącu czerwcu, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec postanowił przedłużyć termin składania prac konkursowych do dnia 31 lipca 2022 r. Analogicznie termin oceniania prac przez Komisję Konkursową zostanie przesunięty na dzień 12 sierpnia 2022 r., a zwycięzcy Konkursu oraz osoby wyróżnione  zostaną poinformowani o jego wynikach do dnia 24 sierpnia 2022 r.

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
pdf 2022-07-26 2022_05_27_regulamin - II powiatowy konkurs samorzdowy dla seniorw.pdf