15/02 2023

Zaproszenie na wykład stacjonarny pt. „Techniki radzenia sobie ze stresem”

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie stacjonarne „Techniki radzenia sobie ze stresem”, które odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a 1 marca 2023 o godzinie 9:00 i poprowadzone zostanie przez doradcę zawodowego - p. Martę Staroszyńską.

Masz problem z opanowaniem napięcia? Na naszym szkoleniu dowiesz się jak radzić sobie ze stresem, który towarzyszy nam zarówno w pracy jak i codziennym życiu.

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 27.02.2023 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.

Zaproszenie na wykład stacjonarny pt. „Techniki radzenia sobie ze stresem”