14/02 2023

Stowarzyszenie Aktywny Wojkowicki Senior ma 8 lat!

AWS Wojkowice ma 8 lat

Seniorzy ze Stowarzyszenia Aktywny Wojkowicki Senior zorganizowali dzisiaj imprezę Walentynkową połączoną z Jubileuszem 8-lecia istnienia. Najlepsze życzenia z tej okazji wraz z prezentem przekazał Seniorom - Starosta Będziński Sebastian Szaleniec. Na przybyłych gości czekał piękny, artystyczny tort w kształcie serca oraz mapa marzeń na której każdy mógł wpisać miłe słowa skierowane do Seniorów. Wydarzenie uświetnił koncert zespołu „Swojacy”.

- Z okazji dzisiejszego Jubileuszu połączonego ze świętem zakochanych, życzę Państwu przede wszystkim dużo miłości, bo przecież miłość uszczęśliwia! Życzę również, aby zawsze mogli Państwo liczyć na pomoc i wsparcie drugiego człowieka. Mam nadzieję, że zawsze będą Państwo tacy uśmiechnięci i pełni wspaniałej energii, jak dzisiaj. Gratuluję wspaniałych 8 lat istnienia oraz organizacji tak pięknego wydarzenia - powiedział Starosta.

AWS Wojkowice ma 8 lat