25/08 2022

Zaproszenie na wykład stacjonarny pt. „Metody poszukiwania pracy”

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie stacjonarne „Metody poszukiwania pracy”, które odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a, 9 września 2022 o godzinie 9:00 i poprowadzone zostanie przez doradcę zawodowego.

Jak najefektywniej szukać pracy? Co jest najważniejsze? Dobre CV? List motywacyjny? A może zupełnie inny czynnik? Tego dowiesz się na naszym spotkaniu!

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 8.09.2022r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.

Plakat - Metody poszukiwania pracy